Motorewers powstał, aby rozbudzać wyobraźnię pasjonatom motoryzacji. Stworzony z najszczerszej miłości do samochodów przez osoby, które pragną wyrażać siebie i swoje zamiłowanie do aut, właśnie poprzez tworzenie treści. To ogromna ilość pracy i czasu, którą przekuwamy w czyste rzemiosło literackie. Tak powstaje Motorwers.pl – przez ludzi dla ludzi.

Pomysł na bloga pojawił się spontanicznie i całość została stworzona z inicjatywy jednej osoby. Jednak bardzo szybko znaleźli się zapaleńcy, którzy dostrzegli potencjał w tym projekcie i dołączyli do skromnego zespołu. W ten sposób, nieznani sobie ludzie o zupełnie różnych punktach widzenia, połączyli się w grupę, która rozpędza ten koncept. Jedyne co nas łączy to wspólny cel i… motoryzacja. To bardzo obszerna dziedzina i okazuje się, że każdy z nas ma zupełnie inne spojrzenie na nią. Traktować to należy wyłącznie jako zaletę, bowiem otwiera to bardzo wiele możliwości i poszerzy perspektywę tematyczną.
Każdy twórca reprezentuje swój styl, ma swój indywidualny charakter i pisze o tym, na co ma ochotę. Nie zabraknie ciekawych i nasyconych tekstów, ale zależy nam też na swobodzie wypowiedzi. Tak, aby każdy autor mógł wyrazić swoje luźne zdanie na temat szeroko pojętej motoryzacji.

Głównym naszym priorytetem jest jakość. Nie będziemy obiecywali konkretnej ilości artykułów na dzień, czy w skali miesiąca, bo to nie ma sensu. Treści nie będzie spektakularnie dużo. Skupiamy się w dużej mierze na unikalnej tematyce, której nie znajdziecie w polskim internecie. I to najlepiej oddaje nasz cel. Będziemy otwierać dyskusje. Będziemy patrzeć na różne zagadnienia z innych perspektyw. Będziemy rzucać na nie światło z innej strony. Będziemy tym, czego nie ma i czego nie było. Tworzymy, piszemy, kreujemy. Dajemy z siebie wszystko!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!Obserwuj nas:


Zapisz się do newslettera:

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie email o nowych wpisach.

Bez spamu i reklam. Tylko najnowsza treść!